אפשרויות

תיעוד הודעות ומדיה באפליקציית וואטסאפ

רשימת הודעות WhatsApp תכלול את הפרטים הבאים:

  • תאריך וזמן ההודעה
  • ציון הודעה נכנסת או יוצאת
  • שם איש הקשר או הקבוצה, תמיכה בכל השפות.
  • מספר הטלפון של איש הקשר.
  • תוכן ההודעה, תמיכה בכל השפות.
  • קבצים מצורפים – תמונות, קבצי הקלטה בהודעות קוליות.
  • אפשרות לצפייה או האזנה לקבצים המצורפים, ישירות מהמערכת.

לרכישה
whatsapp monitoring

כל הורה יודע כי כיום תוכנת הוואטסאפ היא אחת הנפוצות ביותר, וכי כמעט כל המסרים האישיים מועברים דרכה.

הילד שלכם מבלה שעות מול המסך, מעביר ומקבל מסרים שונים מחברים, ולעיתים אף מגורמים זרים שליליים.

קבוצות הוואטסאפ השונות מהוות קרקע פורייה להתפתחות חברתית, אך גם טומנות בחובם סכנה גדולה- מרבית מאירועי החרם החברתי החלו בקבוצות השונות, ומשם התדרדרו לחרמות גם באירועים חברתיים, נידוי מבילויים משותפים, ודברים שהובילו ממש לפגיעה נפשית ופיזית קשה בילדים.

בנוסף לכך, נחשפו בשנים האחרונות אירועים בהם גורמים שליליים חיצוניים דוגמת פדופילים, פנו לילדים באמצעות הווטסאפ, תוך התחזות לבעלי עניין שונים- סוכני דוגמניות, מאמני כושר, אנשי חסד ועוד. הגורמים השליליים יצרו אמון אצל הילדים אליהם פנו, ולאט לאט הובילו אותם לביצוע מעשים שיספקו את תאוותם. חלק מההתקשרויות הובילו למפגשים פיזיים בהם נפגעו הילדים בצורה קשה ביותר, וחלקם אף הובילו למוות של הילדים.

המערכת שלנו יודעת לנטר בצורה מלאה את כלל התכתבויות הוואטסאפ במכשיר הטלפון, וכן לתעד את הקבצים הקוליים הנשלחים מהמכשיר ואל המכשיר.

כאשר כלל הנתונים של התכתבויות הוואטסאפ פרוסים בפניכם, ההורים, תוכלו לדעת מיד האם יש בעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. תוכלו לראות מהר מאוד אם ישנה ירידה בכמות ההודעות הקבוצתיות שהילד מקבל, תוכלו לראות אם מגדפים או מקללים אותו בהודעות, וכמובן שבעיניים המקצועיות שלכם כהורים, תוכלו לזהות ברגע התכתבות עם גורם שלילי המנסה לפגוע בילדכם.

שאלות ותשובות

לא. מבחינתנו, התוכנה מוסתרת בטלפון, ומאפשרת להורה לקבל את ההחלטה מתי הזמן הנכון לחשוף בפני הילד את עצם קיום הפיקוח

תוכנות חינמיות נותנות בעיקר מיקומים, הודעות אס.אם.אס, ואולי עוד פיצ’ר אחד או שניים. בתוכנה שלנו ניתן לראות ולשמוע את כל התכנים בטלפון הנייד, וכן לשלוח פקודות מרחוק בעת הצורך

נכון, גם אנחנו מאמינים שהילד צריך פרטיות, אך עדיין קיימת עלינו כהורים חובת הפיקוח והשמירה על הילד. התוכנה לא פוגעת לו בפרטיות, אלא מאפשרת לך להציל אותו במצבי סכנה

לא. כחלק מהליך ההתקנה תהיו חייבים להחזיק את הנייד של הילד אצלכם ביד, כאשר הוא פתוח ולא נעול בסיסמה