אפשרויות

מיקומי GPS ורשת

תיעוד המיקומים יכלול את הפרטים הבאים:

  • ציון תאריך וזמן המיקום.
  • קואורדינטות הרשת העולמית של המיקום.
  • היסטוריית מיקומים.
  • ספק המיקום – GPS, WIFI, רשת סלולרית.
  • צפייה במיקום על גבי מפה.

לרכישה
מיקום

אחת הדאגות העיקריות של הורים בימים אלו, היא חוסר ידיעה איפה מסתובב הילד שלנו. נכון שהוא אמר שהוא יוצא לחבר מסויים, או לפעילות בתנועה, אך כשהוא חוזר הביתה ישנה הרגשה לא נעימה כאילו הוא היה במקום אחר לחלוטין.

אנחנו סומכים על הילד בצורה מלאה, או לפחות מעוניינים לסמוך עליו, אך חשוב לנו לדעת איפה הוא מסתובב כשהוא לא בבית, וזאת מתוך דאגה כנה ורצון אמיתי להגן עליו מפני הרעות החולות שקיימות בעולם שמחוץ ל4 קירות הבית.

האפשרות לדעת בכל רגע נתון היכן נמצא הילד, מאפשרת לנו, ההורים, לשמור על הילד ממרחק בטוח.

לא, זו לא התנהגות היסטרית לעקוב אחרי המיקום של הילד, זו אחריות הורית נטו. אנחנו לא חייבים להתייחס לכל מידע שעולה מהמיקום שלו, אך חשוב שנדע כהורים היכן הילד מטייל כאשר הוא לא בבית.

בנוסף לכך, ניתן כמובן לראות בלחיצת כפתור היכן היה הילד בתקופה האחרונה, ומה המסלולים בהם בחר.

ישנה חשיבות גדולה לדעת אם הילד שינה את מסלול הליכתו מבית הספר לבית, מבלי שנתן לכך סיבה הגיונית. הרבה ממעשי הבריונות כנגד בני נוער מתבצעים לאחר שעות הלימודים בדרך חזרה מבית הספר, ובאמצעות למידת מסלול ההליכה של הילד, ניתן לזהות בעיה שכזו כשהיא עוד בתחילת המהלך, ולפני שהיא הופכת להיות בעיה קריטית שאין ממנה דרך חזרה.

שאלות ותשובות

לא. מבחינתנו, התוכנה מוסתרת בטלפון, ומאפשרת להורה לקבל את ההחלטה מתי הזמן הנכון לחשוף בפני הילד את עצם קיום הפיקוח

תוכנות חינמיות נותנות בעיקר מיקומים, הודעות אס.אם.אס, ואולי עוד פיצ’ר אחד או שניים. בתוכנה שלנו ניתן לראות ולשמוע את כל התכנים בטלפון הנייד, וכן לשלוח פקודות מרחוק בעת הצורך

נכון, גם אנחנו מאמינים שהילד צריך פרטיות, אך עדיין קיימת עלינו כהורים חובת הפיקוח והשמירה על הילד. התוכנה לא פוגעת לו בפרטיות, אלא מאפשרת לך להציל אותו במצבי סכנה

לא. כחלק מהליך ההתקנה תהיו חייבים להחזיק את הנייד של הילד אצלכם ביד, כאשר הוא פתוח ולא נעול בסיסמה