אפשרויות

תיעוד ובקרה על האינסטגרם

שימת הודעות Instegram תכלול את הפרטים הבאים:

  • תאריך וזמן ההודעה
  • ציון הודעה נכנסת או יוצאת
  • שם איש הקשר או הקבוצה, תמיכה בכל השפות.
  • תוכן ההודעה, תמיכה בכל השפות.

לרכישה
instagram monitoring

אינסטגרם היא למעשה כיום אחת הרשתות החברתיות הנפוצות ביותר בקרב בני הנוער, בה עוברת תעבורת נתונים גבוהה מאוד של תמונות, בדיחות, וסיפורים אישיים בצורות שונות.

בני הנוער משתמשים בה רבות כדי לחזק את הפלטפורמה החברתית שלהם, ומעבירים בינהם מידע רב.

לצערינו, גם ברשתות אלה קיימת פגיעה קשה בבני נוער בדוגמת תגובות משפילות על תמונות שונות, אירועי חרם ונידוי, ואף חמור מכך- גורמים שליליים חיצוניים המנסים לפגוע בילדכם במסווה של פרופיל פיקטיבי.

הנסיון לבנות אמון עם ילדכם מצד גורמים שליליים עלול לנחול הצלחה, שכן הגורמים השליליים נעשו מתוחכמים עם השנים. הם בונים לעצמם פרופילים בעלי חזות תמימה של בני נוער, או סוכני דוגמניות, ולעיתים אף פרופילים של נזקקים או אנשי חסד.

באמצעות הפרופילים המזוייפים מנהלים העבריינים התכתבויות ארוכות של בנית אמון עם ילדכם, ומוציאים מהם נתונים שונים.

לבני נוער חסר מאוד את הנסיון שלכם, כהורים, לדעת מתי משהו לא באמת חוקי ועלול לפגוע בהם. הילד עלול להתפתות ולשלוח לגורם השלילי תמונות מביכות, פרטים כלכליים אישיים, ולהסכים לשתף פעולה עם אירועים שונים שעלולים לפגוע בצורה קיצונית בהמשך חייו ובדרך ההתפתחות שלו.

אתם כהורים, ברגע שתחשפו להתכתבויות השונות באינסטגרם, תוכלו מתוך נסיונכם רב השנים לזהות בצורה מיידית כל בעיה שעלולה לצוץ.

אתם תזהו כאשר מתחיל אנטי חברתי כלפי ילדכם, אתם תזהו אם הוא מגיב בצורה לא ראויה לתכנים שונים, מה שמלמד על מצוקה, וכמובן תוכלו לזהות במידה וגורמים שליליים מנסים ליצור קשר אישי עם ילדכם.

אתם כאן כדי להגן על ילדכם, אנחנו כאן כדי לתת לכם את הכלים המתאימים לכך!

שאלות ותשובות

לא. מבחינתנו, התוכנה מוסתרת בטלפון, ומאפשרת להורה לקבל את ההחלטה מתי הזמן הנכון לחשוף בפני הילד את עצם קיום הפיקוח

תוכנות חינמיות נותנות בעיקר מיקומים, הודעות אס.אם.אס, ואולי עוד פיצ’ר אחד או שניים. בתוכנה שלנו ניתן לראות ולשמוע את כל התכנים בטלפון הנייד, וכן לשלוח פקודות מרחוק בעת הצורך

נכון, גם אנחנו מאמינים שהילד צריך פרטיות, אך עדיין קיימת עלינו כהורים חובת הפיקוח והשמירה על הילד. התוכנה לא פוגעת לו בפרטיות, אלא מאפשרת לך להציל אותו במצבי סכנה

לא. כחלק מהליך ההתקנה תהיו חייבים להחזיק את הנייד של הילד אצלכם ביד, כאשר הוא פתוח ולא נעול בסיסמה