אפשרויות

הקלטת שיחות אוטומטית

רישום שיחה יכלול את הפרטים הבאים:

  • מספר הטלפון המלא כפי שהוא הופיע במכשיר.
  • שם איש הקשר המלא בתנאי שהוא קיים במכשיר.
  • משך זמן השיחה עד רמת דיוק של שניות.
  • תאריך וזמן של מועד תחילת השיחה.
  • ציון שיחה נכנסת או יוצאת.
  • שמיעת הקלטת השיחה באופן מידי מהמערכת.
  • הורדת קובץ mp3 אוניברסלי או שליחתו ישירות לדוא”ל הפרטי שלכם.

לרכישה
kidguard call recording

המערכת שלנו יודעת לתעד את כלל שיחות הטלפון שמתבצעות באמצעות הטלפון הנייד. אנחנו לא חייבים להקשיב לשיחות, וניתן בהחלט לתת לילד את המקום שלו והפרטיות שלו, אך חשוב לזכור- מהרגע שזיהינו כי יש בעיה אצל הילד, וכי משהו השתנה בצורת ההתנהגות שלו, אנו נרצה לדעת מה קרה, מי הגורם הפוגע, וכיצד אנו כהורים יכולים לפתור את הבעיה בצורה המהירה והיעילה ביותר.

לכן חשוב מאוד שתהיה בטלפון של הילד אפשרות להקלטת השיחות, כך שבשעת הצורך נוכל כהורים להקשיב לשיחות הרלוונטיות, להבין מתוך מקום בוגר ואחראי מה מקור הבעיה, וכיצד אנחנו כהורים יכולים לסייע בפתרון מהיר ואיכותי.

לא מתחייב כלל בהליך הטיפול של ההורה בבעיה, כי הילד יחשף לעובדה שיש על מכשירו הקלטת שיחות. אנו כהורים מלאים בדרכים יצירתיות כיצד לסייע לילדינו מבלי שהם ידעו מה אנחנו יודעים, ומאיפה קיבלנו את המידע.

זיכרו, פרטיות הילד אמנם חשובה מאוד ומסייעת לו לגדול בצורה איכותית, אך שלמותו הנפשית והפיזית חשובה עשרות מונים מכך. אם יש לנו אפשרות להגן על הילד, ראוי שנעשה כן למרות הרצונות המשניים שלנו כהורים לגבי הילד.

שאלות ותשובות

לא. מבחינתנו, התוכנה מוסתרת בטלפון, ומאפשרת להורה לקבל את ההחלטה מתי הזמן הנכון לחשוף בפני הילד את עצם קיום הפיקוח

תוכנות חינמיות נותנות בעיקר מיקומים, הודעות אס.אם.אס, ואולי עוד פיצ’ר אחד או שניים. בתוכנה שלנו ניתן לראות ולשמוע את כל התכנים בטלפון הנייד, וכן לשלוח פקודות מרחוק בעת הצורך

נכון, גם אנחנו מאמינים שהילד צריך פרטיות, אך עדיין קיימת עלינו כהורים חובת הפיקוח והשמירה על הילד. התוכנה לא פוגעת לו בפרטיות, אלא מאפשרת לך להציל אותו במצבי סכנה

לא. כחלק מהליך ההתקנה תהיו חייבים להחזיק את הנייד של הילד אצלכם ביד, כאשר הוא פתוח ולא נעול בסיסמה