אפשרויות

תיעוד היסטוריית גלישה

רשימת הסטוריית הגלישה תכלול את הפרטים הבאים:

  • שם האתר או הדף אליו גלשו. תמיכה בכל השפות
  • כתובת URL מדוייקת המאפשרת גלישה את האתר בלחיצה.
  • תאריך וזמן הביקור האחרון באתר או דף זה.

לרכישה
browser history monitoring

סקרנות אצל ילדים היא דבר מבורך, ומסייעת רבות להתפתחות האישית והחברתית שלו. המחקרים בהחלט תומכים בסקרנו בקרב בני נוער, אך לא בלי גבולות.

העולם הדיגיטלי של היום הוא לא העולם שאנו חיינו בו כבני נוער.

בלחיצת עכבר פשוטה מגיע הילד לכל תוכן בעולם, כמעט בלי מסננים ראויים, וללא יכולת שלנו, כהורים אחראיים, לנתב את הילד ולסייע לו בחקר העולם הגדול.

האתרים השונים הקיימים היום ברשתות לא מצנזרים כמעט תכנים, ולא שמנה באיזו רמה הם מסוגלים לפגוע בנפשו של ילד תמים- הכל פרוס לרגליו.

באמצעות התוכנה שלנו, תוכלו ללמוד הרבה על התפתחותו של הילד, ולזהות לאיזה אתרים הוא גולש, ומה בדיוק הוא מחפש בהם.

הילדים של היום יודעים כי כמעט על כל שאלה ניתן לענות באמצעות חיפוש מהיר בגוגל, או גלישה לאתר שמציע פתרונות לבעיות.

מחקרים שונים הראו כי בני נוער שנפגעו נפשית, או שהרגישו בסכנה כל שהיא, חיפשו פתרונות ברשת האינטרנט לפני שפנו לעזרת הוריהם, אם בכלל פנו.

באמצעות ניטור ותיעוד היסטוריית הגלישה במכשיר הטלפון של הילד, תוכלו לדעת מה הנושאים שמעניינים כרגע את ילדכם. תוכלו לזהות מיד אם הוא נמצא במצוקה כל שהיא לה הוא מחפש כרגע פתרונות ברשתות, או אם חס ושלום הוא עבר פגיעה עליה הוא לא רוצה לדבר איתכם, ולה הוא מחפש פתרון בדרכים אחרות.

לצערינו, כפי שאתם בוודאי יודעים, הפתרונות אותם מציעה רשת האינטרנט לבעיות שונות לא תמיד עולים בקנה אחד עם המציאות הרצויה.

בני נוער שרצו למשל לעשן סמים, הגיעו למידע הרלוונטי באמצעות הרשתות. בני נוער שפיתחו מצוקות נפשיות קיצוניות, חיפשו דרכים שונות להתמודד עם המצוקה באמצעות הרשתות החברתיות.

אנו רוצים ומייחלים להאמין שבמידה וילידינו יהיו במצוקה כל שהיא, אנו נהיה הכתובת הראשונה אליה הם יפנו, אך לצערנו המחקרים מראים תמונת מצב שונה.

רצוי שכהורים אחראיים נהיה עם “אצבע על הדופק”, ונדע מה עובר על נפשו של ילדינו. כך נוכל לזהות מצוקה מבעוד מועד, ולסייע לילדינו היקרים לעבור את המצוקה בשלום עם פתרונות איכותיים אותם רק אנו כהורים יודעים לספק בצורה הטובה ביותר לילדינו

שאלות ותשובות

לא. מבחינתנו, התוכנה מוסתרת בטלפון, ומאפשרת להורה לקבל את ההחלטה מתי הזמן הנכון לחשוף בפני הילד את עצם קיום הפיקוח

תוכנות חינמיות נותנות בעיקר מיקומים, הודעות אס.אם.אס, ואולי עוד פיצ’ר אחד או שניים. בתוכנה שלנו ניתן לראות ולשמוע את כל התכנים בטלפון הנייד, וכן לשלוח פקודות מרחוק בעת הצורך

נכון, גם אנחנו מאמינים שהילד צריך פרטיות, אך עדיין קיימת עלינו כהורים חובת הפיקוח והשמירה על הילד. התוכנה לא פוגעת לו בפרטיות, אלא מאפשרת לך להציל אותו במצבי סכנה

לא. כחלק מהליך ההתקנה תהיו חייבים להחזיק את הנייד של הילד אצלכם ביד, כאשר הוא פתוח ולא נעול בסיסמה