אפשרויות

הקלטת חלל

הקלטת חלל חדר תכלול את הפרטים הבאים:

  • תאריך וזמן של מועד תחילת ההקלטה.
  • משך זמן ההקלטה עד רמת דיוק של שניות.
  • שמיעת ההקלטה השיחה באופן מידי מהמערכת.
  • הורדת קובץ mp3 אוניברסלי או שליחתו ישירות לדוא”ל הפרטי שלכם.

לרכישה
kidguard ambient recording

לעיתים קורים מצבים ממש לא נעימים בהתנהלות הילד מולינו, כהורים, בהם אנחנו יודעים בוודאות כי הילד מסתיר מאיתנו מידע חשוב. זה לא סתם מידע או אירוע, אלא משהו שעלול לסכן את חייו ושלמות נפשו של הילד, ואנו כהורים חייבים להחזיק ביד כלים שיאפשרו לנו להגן עליו בכל מצב.

איננו יודעים מה קורה במפגשים עם חברים לכיתה, בשיעור פרטי אליו הלך הילד, או בכל מקום שהוא. לרוב, כשהילד המתבגר נמצא במצב מסויים, הוא עלול לנתח את המצב כבסדר ומקובל, בעוד אנחנו כהורים אחראיים מבינים כי סיטואציה זו היא בלתי נסבלת ובלתי מקובלת על הדעת בכל פרמטר שהוא.

באמצעות פקודה פשוטה הנשלחת מהפאנל של ההורה לטלפון של הילד, יתחיל הטלפון להקליט את החלל בסביבת הילד, וישלח לפאנל שלכם קובץ אאודיו באיכות גבוהה.

כך תוכלו לשבת בנחת בזמנכם הפרטי, להקשיב לכל תוכן המפגש בו נכח ילדכם, ולנתח עם עצמכם את תקינות האירוע בו היה הילד. מידע זה יוכל לסייע לכם רבות בתכנון מהלכים חינוכיים עתידיים מול הילד, לדעת היכן לתת דגשים נחוצים, והיכן, אם בכלל, נחוצה התערבות של גורמים נוספים בשמירת חייו של ילדכם.

שאלות ותשובות

לא. מבחינתנו, התוכנה מוסתרת בטלפון, ומאפשרת להורה לקבל את ההחלטה מתי הזמן הנכון לחשוף בפני הילד את עצם קיום הפיקוח

תוכנות חינמיות נותנות בעיקר מיקומים, הודעות אס.אם.אס, ואולי עוד פיצ’ר אחד או שניים. בתוכנה שלנו ניתן לראות ולשמוע את כל התכנים בטלפון הנייד, וכן לשלוח פקודות מרחוק בעת הצורך

נכון, גם אנחנו מאמינים שהילד צריך פרטיות, אך עדיין קיימת עלינו כהורים חובת הפיקוח והשמירה על הילד. התוכנה לא פוגעת לו בפרטיות, אלא מאפשרת לך להציל אותו במצבי סכנה

לא. כחלק מהליך ההתקנה תהיו חייבים להחזיק את הנייד של הילד אצלכם ביד, כאשר הוא פתוח ולא נעול בסיסמה